Menu

Omega Spółka z o.o.

Firma założona w 2001r. Głównym przedmiotem działalności jest wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Podejmujemy działalność deweloperską i zarządzamy obiektami we własnym zakresie. Posiadamy własne obiekty znajdujące się w Bydgoszczy, Warszawie i Amsterdamie. Jako firma możemy pochwalić się długoletnim stażem oraz doświadczeniem na wymagającym rynku nieruchomości.

 

Lokal użytkowy

ul. Wierzbickiego 1 Bydgoszcz

Dodatkowe informacje

  • Adres: ul. Wierzbickiego 1 Bydgoszcz
  • Ilość pomieszczeń: 1

  • Warning: file_get_contents(http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/json?address=%20ul.%20Wierzbickiego%201%20Bydgoszcz&sensor=false): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/virtualki/133346/components/com_k2/templates/oferty/item.php on line 215
  • Lokalizacja: Zobacz na mapie

Opis

Lokal użytkowy o charakterze biurowym o powierzchni 33,00m2 w budynku przy ul. Wierzbickiego 1 ( Nowy Rynek ) w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na wysokim parterze. W pobliżu sądy, urząd miasta, prokuratura. Idealny na kancelarię adwokacką. Lokal użytkowy składa się z pomieszczenia o powierzchni 33,00m2. Obiekt wyposażony w instalację CO ( piec gazowy, własna kotłownia), elektryczną, wodno-kanalizacyjną, telefoniczną. Obiekt monitorowany. Stolarka okienna – drewno + żaluzje Podłoga – panele podłogowe Ściany – tapeta Łazienka i wc – do wspólnego użytkowania z innymi najemcami Kuchnia – do wspólnego użytkowania z innymi najemcami Pomieszczenia na archiwum – do uzgodnienia. Czynsz – 20,00 PLN/m2 netto + opłaty za media (woda, prąd, gaz, podatek od nieruchomości), sprzątanie i monitoring. Lokal wolny.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza

 
CAPTCHA