Menu

Omega Spółka z o.o.

Firma założona w 2001r. Głównym przedmiotem działalności jest wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Podejmujemy działalność deweloperską i zarządzamy obiektami we własnym zakresie. Posiadamy własne obiekty znajdujące się w Bydgoszczy, Warszawie i Amsterdamie. Jako firma możemy pochwalić się długoletnim stażem oraz doświadczeniem na wymagającym rynku nieruchomości.

 

PARK PRZEMYSŁOWO – BIUROWY

ul. Kruszyńska Bydgoszcz

Opis

1. PRZEZNACZENIE I PROGRAM UŻYTKOWY OBIEKTU BUDOWLANEGO

1.1 Rodzaj i przeznaczenie obiektu
Projektuje się budynek kubaturowy, o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej,
przeznaczony na cele hotelowo - usługowo – biurowe.

1.2 Wskaźniki liczbowe

Powierzchnia    
- zabudowy 1889,0 m2
- całkowita 5996,1 m2
- użytkowa 4239,2 m2
Kubatura 29279,5

2. FORMA ARCHITEKTONICZNA I FUNKACJA OBIEKTU BUDOWLANEGO

2.1 Forma architektoniczna
Biurowiec

Forma architektoniczna oparta jest na prostopadłościanie o poszerzonej podstawie, w której lokalizuje się pierwszą kondygnację nadziemną. Obiekt przekryty jest dachem płaskim przewieszonym poza obrys ostatniej kondygnacji, główne wejścia do budynku znajdują się po obu stronach wyeksponowanej konstrukcji szybu windowego. Powierzchnia elewacji frontowej urozmaicona przewieszonymi lub wspornikowymi daszkami ze świetlikami. Projektowany obiekt składa się z dwóch niezależnych budynków A i B, oddylatowanych od siebie. Założone podejście projektowe pozwala na możliwość podziału realizacji inwestycji w czasie.

2.2 Metoda wykonawstwa

Budynek o konstrukcji czterokondygnacyjnego szkieletu żelbetowego stężonego stropami monolitycznymi. Ściany osłonowe jako forma wypełnienia bloczkami gazobetonowymi, ściany działowe lekka zabudowa. Klatka schodowa żelbetowa, wydzielona. Metoda wykonawstwa – wykonawstwo konstrukcji żelbetowych monolitycznych, metody tradycyjne.

2.3 Funkcja i architektura

Założona funkcja projektowanego obiektu, to hotelowo - usługowo – biurowa. Planuje się realizację hotelu na III kondygnacji oraz na połowie II kondygnacji. Pozostałą część II kondygnacji przeznacza się na pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia przychodni. Połowę I kondygnacji obiektu przeznacza się na pomieszczenia związane z obsługą hotelu (recepcja, sala śniadań, itp.) oraz na restaurację. Druga połowa przewidziana jest na pomieszczenia przychodni. Kondygnację piwniczną przeznacza się na parking (16 miejsc) oraz na pomieszczenia gospodarcze. Szczegółową funkcję kondygnacji przedstawiono na rysunkach.

Na terenie w okuł obiektu zaprojektowano parking na 33 samochody osobowe, chodniki, dojazdy, tereny zielone. Ciekawa architektura budynku i możliwość wydzielania w nim pomieszczeń według własnych potrzeb wynajmującego to jedne z zalet projektowanego obiektu. Atrakcyjna lokalizacja obiektu przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy to dodatkowy atut komercyjny planowanego zamierzenia, a także użytkowy dzięki możliwości łatwego dostępu do obiektu. Koncepcja architektoniczna przedmiotowego obiektu spełnia wymagania oraz standardy europejskie stawiane tego rodzaju obiektom.
Projektowany obiekt objęty będzie ochroną fizyczną i elektroniczną.

 

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza

 
CAPTCHA